Pro studenty

Vítězství v celoroční soutěži časopisu Freundschaft

foto_soutez_freundschaft.jpg

Němčináři z našeho gymnázia se pod vedením svých vyučujících Evy Švarcové a Jitky Sirůčkové zúčastnili celoroční soutěže, kterou pravidelně vypisuje časopis Freundschaft. Během celého školního roku 2017/18 se seznamovali se zajímavými informacemi o Švýcarsku, které posléze využili při tvorbě posterů. Gymnázium J. K. Tyla se v této soutěži umístilo na 1. místě v kategorii skupin, studentky Tereza Kloučková a Kateřina Fialová navíc získaly hlavní ocenění v kategorii jednotlivců.

Za komisi cizích jazyků Jitka Sirůčková
 

Orchestr Gymnázia J. K. Tyla

Hrajete na nějaký hudební nástroj? Nikdy jste nehráli v souboru a rádi byste to zkusili? Nebo v orchestru již hrajete, víte, že to je prima a rádi byste se přidali i k nám? Nebo byste si chtěli zahrát či zazpívat na hudebních akcích školy? Staňte se členy našeho orchestru!

Volnočasové kroužky

V letošním školním roce se můžete zapojit do níže uvedených volnočasových kroužků. Pro přihlášení kontaktujte, prosím, dotyčného garanta.

Volejbal - úterý 16:30 - 17:30 - Mgr. M. Vaňková (vankova@gjkt.cz),

Debatní liga - středa od 14:15 - Mgr. T. Kotler (kotler@gjkt.cz),

Adaptační kurz 1.C

Krtičkova vyhlídka

Mezi dny 6. a 7. září jsme my, tedy třída 1.C, vyrazili na adaptační kurz, který se odehrával u Polici nad Metují. Byli jsme ubytováni v chatové osadě Ostaš.

Burza učebnic

Burza učebnic proběhne ve středu 12. září v čase 14:00 - 15:30 na školním hřišti.

Pro absolventy bude vstup umožněn branou z parkoviště kol a automobilů mezi GJKT a Pedagogickou fakultou.

M. Havel